Atsiliepimai

Mes visada laukiame Jūsų atsiliepimų. Maloniai prašome išsakyti savo nuomonę: info@bide.lt

ligu-profilaktika

Tai nepigi prekė, bet tikrai to verta. Visa mūsų šeima labai džiaugiamės įsigyję šį dangtį. Nebenaudojam tualetinio popieriaus ir drėgnų servetėlių. Būtinai rekomenduosiu šį produktą savo artimiesiems.
Kęstas V., Vilnius (Silverex)

Tikrai įdomus ir naudingas išradimas. Tai būtent tai ką mes darom kasdien tik nedrįstam apie tai kalbėti. O manau, kad daugelis kaip ir aš turi su tuo susijusių problemų. Mąsčiau įsigyti paprastą bidė, nes jau seniai atradau, kad vanduo plauna geriau nei nuvalo popierius. Bet neturiu tiek vietos savo vonioje. Gerai, kad atradau CleanYou. Tai patogu, kompaktiška ir daugiau funkcijų nei bidė.
Neida, Å iauliai (CleanYou)

Dirbu tokį darbą, kad neaišku kada ir kur spėju pavalgyti. Dėl to turiu virškinimo sutrikimų. Kai įsigijom Hyundai dangtį, ryte atsisėdus ant šiltos sėdynės nori, nenori atlieki visus reikalus. Ir visą dieną jautiesi puikiai, nebegalvoji apie pilvą ir tualetą.
Tomas, Alytus (Hyundai)

Seniai skauda nugarą. Šilta dangčio sėdynė sumažino skausmus, be to kasdien jaučiuosi tikrai švariai.
Edgaras T., Vilnius (CleanYou)

Mes su žmona buvom Japonijoj, būtent ten teko išbandyti šį ypatingą įrengimą. Grįžę radom tokį Lietuvoje ir įsigyjom. Dabar tiesiog negalim be jo gyventi. Praeitą mėnesį pastatėm tokį tėvam. Nors jie garbaus amžiaus ir į naujovę žiūrėjo gana skeptiškai, dabar taip pat negali juo atsidžiaugti. Labai patogu susitvarkyti, nereikia lipti į slidžią vonią, o ir sąnarius džiugina šiluma.
Jonas K., Kaunas (Silverex)

Vyras buvo Japonijoj ir ten tokį pamatė. Ilgai įkalbinėjo tokį įsigyti. Na, aš nelabai supratau kam jo reikia. Kai įsigijom – nebegaliu eiti į kitą, šaltą tualetą. O vieną kartą per mėnesį tai iš viso nepamainomas daiktas. Mūsų mažoji dukra, iškarto po sauskelnių sėdo ant didžiojo tualeto. Ir labai patenkinta. Tai geriausias šių metų mūsų šeimos pirkinys.
Jolita, Panevėžys (Silverex)

Iš tiesų buvau didelis skeptikas, nutariau pabandyti, nes tai naujovė. Dabar naudoju kasdien ir jaučiuosi puikiai.
Darius, Kaunas (Hyundai)

Turiu keturis vaikus, jie visi jau užaugę. Visą tą laiką kankinausi eidama į tualetą, nes po gimdymų ir nuo ilgalaikio sėdimo darbo turiu hemarojų. Dabar man patinka mano tualetas.
Marija, Vilniaus raj. (Silverex)

Visą laiką po tualeto bėgdavau į dušą apsiprausti. Dabar ši problema atpuolė. Labai patogu: šilta, padarai ką reikia ir tereikia paspausti kelis mygtukus, dangtis tave išplauna ir dar išdžiovina. Nereikia ropštis į dušą, ypač kai skubi. Rekomenduosiu savo draugams.
Gediminas, Kaunas (CleanYou)

Neseniai pagimdžiau mergytę. Po gimdymo tapo labai skausminga eiti į tualetą. Vyras man padovanojo Silverex. Iš pradžių buvo keista, bet dabar labai juo džiaugiuosi. Šilta, patogu ir greita. Ypač kai mažoji laukia mamytės.
Sonata, Alytus (Silverex)