Klausimai

Dažniausiai užduodami klausimai
Jei nerasite atsakymo į savo klausimą siųskite jį adresu info@bide.lt

klausimai

Kuo kitų kompanijų gaminami modeliai skiriasi nuo jūsų siūlomų?

Prieš atveždami WC dangčius su elektronika į Lietuvą išsamiai analizavom visus šiuo metu pasaulyje gaminamus modelius. Daugumą jų parsisiuntėme, analizavome ar reklama ir aprašymai atitinka produktą (medžiagų kokybę, funkcijų tikslumą, technines detales, atitikimą Europos rinkai).

Kai kurių gamintojų modeliai skiriasi forma (neatitinka dydžiai), gaminami iš nekokybiškų medžiagų, netolygiai atliekamos funkcijos (pasirinkus vieną vandens temperatūrą, purškiamas kitos temperatūros vanduo ir pan.), naudojami infraraudonųjų spindulių sensoriai (jei apsirengsite tamsesniais rūbais, sensorius Jūsų nematys).

Modeliai gaminami ne Europos Sąjungos valstybėse atvežti į Lietuvą būtų brangesni. Be to jie dažnai yra pritaikyti tik tam regionui, kuriame yra gaminami (elektros pajungimas, skiriasi unitazų dydžiai, montavimo detalių dydžiai).

Užsisakius iš kitos šalies pačiam ir esant gedimui pirkėjas turėtų už savo lėšas siųsti dangtį į užsienyje esančias taisymo vietas.

Mūsų gamintojas suteikia pilną vienerių arba dviejų metų garantiją.
Dangčiai yra nuolat testuojami, sertifikuojami bei tobulinami.

Tad pasirinkome ir siūlome šiuo metu geriausius pagal medžiagų, atliekamų funkcijų kokybę, kainą bei tinkamiausius Europos rinkai dangčius.

Kaip veikia klizmos funkcija? Ar būna intervencija?

klizmaKlizmos funkcija, tai stipri vandens srovė. Vanduo prasiskverbia į vidų ir išbėga lauk pašalindamas nereikalingas medžiagas iš storosios žarnos.
Klizmos — ypač senas gydymo metodas.
Nurodoma, kad šis gydymo būdas tinka esant vidurių užkietėjimui, viduriavimui, sergant kai kuriomis odos ligomis, alergija, esant galvos skausmui, meteorizmui, parazitinėms žarnų ligoms ir net reguliuojant kūno svorį. Klizmos padeda pasišalinti dujoms, slopina žarnų spazmus, palengvina daugelį nugaros skausmų, pašalina iš storžarnės toksinus. Tai vienas iš dažnai taikomų vidurių užkietėjimo gydymo metodų.

Ar po plovimo vistiek reikia naudoti popierių?

Vanduo visiškai išplauna nešvarumus ir valyti popieriumi nebereikia.

Po plovimo galite naudoti popierių ar rankšluostuką norėdami sutrumpinti džiovinimo funkciją.

Ar kelioninis bidė šildomas?

Kelioninis bidė vandens nešildo. Į esamą talpą pilasi norimos temperatūros vanduo.

Baigus naudoti, vandenį reikėtų išpilti.

Kiek laiko reikia įmontuoti šitą dangtį?

Įprastai montavimas trunka nuo 5 iki 10 minučių. Gali užtrukti šiek tiek ilgiau, atsižvelgiant į susidariusias skirtingas aplinkybes.

Kaip valyti dangtį?

Dangtį reikėtų valyti įprasta drėgna servetėle skirta dulkėms valyti. Nereikėtų naudoti priemonių galinčių pažeisti plastmasę.

Kaip tas dangtis montuojasi ant bidė?

WC dangtis su elektronika montuojasi ant unitazo. Tereikia nuimti seną unitazo dangtį ir į jo vietą įmontuoti WC dangtį su elektronika. Jus turėsite du viename unitazas + bidė.

WC dangtis su elektronika turi šildomą sėdimąją dalį, kelis plovimo rėžimus, atlieka bidė funkciją. Be to įmontuotas šilto oro džiovintuvas, bekvapis oro gaiviklis, kuris pašalina nemalonius kvapus.

Šis išradimas skirtas tik moterims?

Dauguma taip mano, tačiau šis bidė dangtis skirtas visai šeimai: moterims, vyrams , vaikams.

Tai naujas požiūris į vyrų higieną. Proktologinių ligų profilaktika, potencijos didinimas, impotencijos gydymas.

Reguliuojamas vandens spaudimas ir masažinė srovė tai analinės zonos švaros palaikymas bei hidromasažas.

Padeda visada jaustis švariam bei išvengti profesinių ligų atsirandančių dėl nuolatinio ar ilgalaikio sėdimo darbo.

Masažinė vandens srovė, bei vandens temperatūros keitimas padidina potenciją. Kai kuriais atvejais padeda išgydyti impotenciją.

Puikus sprendimas mažylių tėvams. Elektroninis bidė dangtis — tai malonu ir įdomu. Šilta vandens srovelė trykštanti iš unitazo malonus ir įdomus žaidimas, kuris padeda ankščiau atsisakyti sauskelnių ir lengvai priprasti prie unitazo.

Be to, vaikai nuo pat mažens pratinami prie asmeninės higienos įpročių.

Švelnus, šiltas vanduo daug maloniau už sausą popierių.

Elektroninis bidė taip pat palengvina neįgalių žmonių, ligonių bei juos prižiūrinčių žmonių gyvenimą. Naujas, nesunkus būdas asmeninei higienai palaikyti.

Tai puikus sprendimas žmonėms su ribotom galimybėm. Daug lengviau nuo vežimėlio persikelti ant unitazo, nei įlipti į slidžią vonią.

Tokiam dangčiui turbūt reikia daug vietos? (didelės vonios)

Elektroninis bidė dangtis tai puikus sprendimas ir didelių, ir mažų butų savininkams.

Turėdami didelį vonios kambarį sutaupysite vietos, nes nereikės įrenginėti bidė.

Taip pat turint net labai mažytį vonios kambarį nereikia papildomos vietos. Dangtis montuojasi ant jau turimo unitazo ir turite du viename unitazas + dangris atliekantis bidė (ir ne tik) funkciją.

Ar visiems unitazams tinka JÅ«sų bide dangtis? Ir ar tik Alytuje galima bÅ«tų pamatyt “gyvą” JÅ«sų parduodamą bide?
O šeštadienį Jūs dirbate?

Mūsų modeliai tinka daugumai Europoje pagamintų standartinių unitazų, kurių dangčiai tvirtinami dviem sraigtais.

Atsiprašome už nepatogumus, šiuo metu pavyzdinius modelius būtų galima apžiūrėti tik Druskininkuose. Elektroninius bidė dangčius galite apžiūrėti bet kurią savaitės dieną.
Susisiekite su mumis kai būsite Druskininkuose
tel: 8 631 18038

Kaip prie jo pasijungia vanduo šaltas ir karštas?

Mūsų modeliai jungiasi tik prie šalto vandens. Per šlangelę, kuri yra komplekte. Šlangelė per trišakį perjungėją (yra komplekte) jungiama prie vandentiekio, kitas galas prie elektroninio dangčio bakelio, kuriame vanduo pašildomas iki Jūsų pasirinktos temperatūros.

Ar reikia turėti rozetę?

Taip Silverex ir Hyundai elektroniniai dangčiai jungiasi prie 220V įtampos.

Ar netrenks elektra?

Elektroniniai bidė dangčiai nuolat tikrinami testuojami ir sertifikuojami. Atitinka visus saugumo reikalavimus. Jeigu teisingai ir pagal instrukciją naudosite dangtį (nepilsite ant jo vandens, nepažeidinėsite konstrukcijos…) elektra nenutrenks.

Ar švariai išvalo po didelio reikalo?

Elektroninio pulto pagalba galite reguliuoti vandens temperatūrą bei srovės spaudimą. Plovimo rėžimas trunka 60sek. Galite pakartoti plovimo rėžimą kelis kartus arba nutraukti esamą plovimo rėžimą paspaudus STOP mygtuką.
Vanduo, o būtent raminanti šilto vandens srovelė priešingai nei aštrūs bei graužiantys muilai bei kitos priemonės, švelniai ir pilnai išvalo jautriausias vietas.

Ar ne geriau įmontuoti prie unitazo bidė-dušiuką?

Elektroninis bidė dangtis viską padaro pats, jums tereikia pasirinkti norimą funkciją. Be to Jūs turite šildomą sėdimąją dalį, masažo funkciją, džiovintuvą, oro gaiviklį. Nereikia drėkinti rankų.
Naudotis paprasta ir patogu.