Nauda

 Ideali higiena bei pasitikėjimo jausmas moterims.
klizma

Menstruacijų dienomis be visų kitų požymių padidėja užkrečiamumas infekcinėmis ligomis.Todėl labai svarbu laikytis ypatingos higienos. Mažiausiai du kartus per dieną apsiplauti išorinius lytinius organus drungnu vandeniu. Nes susilaikęs išoriniuose organuose mėnesinių kraujas bei šlapimo likučiai labai greitai irsta. Dėl to atsiranda nemalonus kvapas, sudirginama oda, gleivinė, gali atsirasti uždegimas.
WC dangtis su elektronika atlieka bidė funkciją, tad daugeliui moterų padeda atsikratyti erzinančių pojučių bei diskomforto.
Naudojamas nėštumo metu ir po jo kai rektalinės bei genitalinės zonos yra sudirgusios. Rekomenduojama naudoti esant vidurių užkietėjimui bei po lytinio akto.Padeda išvengti alerginių reakcijų atsirandančių dėl netinkamo muilo ar kitų intymiai higienai naudojamų priemonių.
WC dangtis su elektronika — patirkite nepakartojamą švaros ir gaivumo jausmą.

 

Naujas požiūris į vyrų higieną.
WC-dangtis-su-elektronika
Proktologinių ligų profilaktika, potencijos didinimas, impotencijos gydymas.
Reguliuojamas vandens spaudimas ir masažinė srovė tai analinės zonos švaros palaikymas bei hidromasažas.
Padeda visada jaustis švariam bei išvengti profesinių ligų atsirandančių dėl nuolatinio ar ilgalaikio sėdimo darbo.
Masažinė vandens srovė, bei vandens temperatūros keitimas padidina potenciją. Kai kuriais atvejais padeda išgydyti impotenciją.

 

 

 

 

 


Vaikai

asmenine-higiena

 

 

 

Puikus sprendimas mažylių tėvams. WC dangtis su elektronika — tai malonu ir įdomu. Šilta vandens srovelė trykštanti iš unitazo malonus ir įdomus žaidimas, kuris padeda ankščiau atsisakyti sauskelnių ir lengvai priprasti prie unitazo.
Be to, vaikai nuo pat mažens pratinami prie asmeninės higienos įpročių.
Švelnus, šiltas vanduo daug maloniau už sausą popierių.

 

 

 


Neįgalūs žmonės ir ligoniai

neigalus, pagyvene zmones

 

WC dangtis su elektronika palengvins neįgalių žmonių, ligonių bei juos prižiūrinčių žmonių gyvenimą. Naujas, nesunkus būdas asmeninei higienai palaikyti.
Tai puikus sprendimas žmonėms su ribotom galimybėm. Daug lengviau nuo vežimėlio persikelti ant unitazo, nei įlipti į slidžią vonią.

 

 

 

Ligų profilaktika: hemorojus, įtrūkimai, perštėjimas bei infekcijos.

moterims

Kai analinė zona sudirgus, yra įtrūkimų, skundžiatės hemarojumi, tualete būtų maloniau naudoti drėkinantį valymo būdą. Įdealus variantas plauti šiltu ar drungnu vandeniu.
Senose knygose galima rasti rekomendacijų vandenį naudoti tris kartus:
1. Ryte išgerti stiklinę vandens. Taip reguliuojamas virškinimas, iš organizmo pašalinamos nereikalingos medžiagos.
2. Po šlapinimosi ar tuštinimosi apsiplauti drungnu vandeniu. Asmeninės higienos palaikymas.
3. Maudantis duše apsipilti kontrastiniu dušu, gerina kraujotaką, pakelia nuotaiką, suteikia daugiau energijos.
Esant karštam orui, nešiojant prigludusius drabužius genitalinė bei anlinė zona prakaituoja. Tai puiki terpė daugintis įvairioms bakterijoms. Jos sukelia odos sudirgimą, perštėjimą. Žmogus jaučiasi nekomfortiškai, genda nuotaika.
WC dangtis su elektronika — Jūsų sveikatos sargas.

 

 WC dangtis su elektronika mažame bute
gydymas

 

 

Viena priežaščių dėl ko žmonės negali naudoti bidė — vonioje ar tualete jai trūksta vietos. Daugelis gyvena nedideliuose butuose, kurių vonios ir tualeto kambaryje vos telpa dušas bei unitazas.
Bet dabar yra išeitis — WC dangtis su elektronika. Jums tereikia jį uždėti ant unitazo ir turėsite du viename — unitazą ir pačią moderniausią bidė.
Dabar ir mažoje vonioje galite mėgautis nepakartojamu gaivumo ir švaros jausmu.
Mažoje erdvėje taip pat yra vietos gaivumui, švarai ir gerai nuotaikai.

 

 

 

Naujovė įstaigų interjere. Geresnė darbo kokybė.

Popodusche bide

Darbo vietoje net mažytė smulkmena, gal iš pradžių atrodytų ir netokia svarbi, bet nuolat erzinanti ir neduodanti ramybės gali trukdyti darbui, darbo kokybei.
Darbuotojas turi jaustis visiškai komfortiškai. Netgi tualete!
WC dangtis su elektronika, lengvai montuojamas ir su nesudėtingu valdymu. Tai — geros sąlygos laikytis higienos, mažesnė tikimybė susirgti infekcine liga. Padeda visada jaustis švariam bei išvengti profesinių ligų atsirandančių dėl ilgalaikio sėdimo darbo.
Jūs moterų kolektyvo vadovas ar Jūsų kolektyve daug moterų? Moterys bus Jums labai dėkingos, nes yra dienų kai moterims reikia laikytis ypatingos higienos.
Pasirūpinkite savo darbuotojais.

 

 

Naujovė viešbučiuose — unikalus santechnikos įrenginys.
ligu-profilaktika

Kasdien didėjanti konkurencija ir atsirandantys nauji reikalavimai aptarnavimo kokybei, laisvas žmonių pasirinkimas kur apsistoti. Svarbu kiekvienas žingsnis ir net mažytė detalė gali pritraukti vis daugiau žmonių.
Didesnis dėmesys viešbučio gyventojų sveikatai, tai būtent tai, kas Jums padės padidinti žmonių skaičių. Jie rinksis Jūsų, o ne kitus viešbučius. Ypatingas ir visiškai unikalus santechnikos įrenginys — WC dangtis su elektronika.
Jūsų klientai ilgam įsimins šį neįprastą prietaisą ir papasakos apie jį savo draugams ir pažįstamiems.
Jūs pasirūpinsite savo klientų sveikata ir gera nuotaika. Jūs sutaupysite savo pinigus. Nebereikia šalia unitazo įrenginėti bidė. Uždėkite paprastai montuojama elektroninį bidė dangtį ir turėsite du viename Unitazas + Bidė.
WC dangtis su elektronika — paverskite vonios kambarius ramybės ir komforto oaze, padidinkite paslaugų kokybę.

 

Dideli butai ir namai.
ELECTRICAL-BIDET

Daugumoje didelių butų ar namų yra keli vonios kambariai. Bet ne visuose montuojami bidė. Dažniausiai bidė nemontuojamas svečių kambaryje.
WC dangtis su elektronika — ir jūsų svečiai jausis kaip namie, galės palaikyti savo asmeninę higieną ir rūpintis savo sveikata.
Mėgaukitės dar didesniu savo vonios kambariu, tereikia ant unitazo įmontuoti elektroninį WC dangtį ir Jūs turėsite du viename —
Unitazą + Bidė.
Turėkite savo namuose patį moderniausią santechnikos išradimą. Patirkite nepakartojamą švaros ir gaivumo jausmą.